Łukasz i s-ka - Rejs 2020

Dyskusje dot. rejsów browarkowych

Moderator: adrozd

Łukasz i s-ka - Rejs 2020

Postprzez Lukasz » Pt wrz 13, 2019 12:32 pm

Hejka,
witam wszytskich !

W zasadzie Andrzej już wszystko powiedział/napisał, ale żeby nie było, że się lenie.

Na dzień dzisiajszy (i mam nadzieje, że tak zostanie, ale jak wiemy nic tu nie jest pewne) nasza załoga to:

Łukasz, Tomek-dziadek, Krzychu, Dzieciuch, Ślimak, Tomek K., kolega Luzusia, Luzuś

Jak już Andrzej pisał prosze o wpłaty zaliczek po 300 zł na konto:
13 1240 4272 1111 0000 4838 1844
Pekao
Beata i Łukasz Orliński
Gliwice

Płyniemy na fajnej sportowej lódce: https://www.boataround.com/pl/lodz/salona-37-r-fado
więc, żeby poczuć jej sportowego ducha postaramy się o spinaker. Może tym razem się uda.
Ahoj przygodo !
Lukasz

Re: Łukasz i s-ka - Rejs 2020

Postprzez Luzacky » Pn wrz 16, 2019 1:05 pm

Kapitanie, Koledzy,
Niestety kolega, którego chciałem zabrać z nami na rejs nie popłynie. Ale mam również dobrą wiadomość :-) W jego miejsce wskakuje kolega Bogusław /transfer z załogi Jacka-Jara/, a tym samym nasza załoga wzbogaciła się o doświadczonego żeglarza oraz wędkarza czyli ilość wędkarzy wzrosła o 100% - może w końcu zjemy jakąś świeżą rybkę :-)
Luzacky

Postprzez Slimahl » Pn wrz 16, 2019 2:03 pm

postaramy się o spinaker
??? rozumiem, że to nie krótka pamięć (bo to może być tylko spowodowane wiekiem a my w końcu młodzi zawsze) tylko żądza przygód połączona z ogromnymi zyskami https://www.sklep-astromedia.pl/. Czyli ubezpieczenie kaucji obligatoryjnie :D
Slimahl

Postprzez Lukasz » Wt wrz 17, 2019 7:48 am

Witamy zatem Bogusława i bierzemy więcej przypraw do ryb.
Lukasz

Postprzez Lukasz » Pn sty 06, 2020 2:42 pm

Najlepsze noworoczne życzenia wszystkim ślę ... :D :D :D

Po małych przetasowaniach na naszej łódce zostali:
Łukasz, TomekK, Tomek-dziadek, Luzuś, Krzychu, Ślimak, Dzieciuch i Grzegorz czyli 8 osób.

W kwestii dojazdowej powstał pomysł (zapodany przez Luzusia), byśmy jechali grzegorzowym 7 osobowym Espace (?). Oczywiście, wszyscy się tam nie zmieścimy, więc wstępnie zarezerwowałem nam dwa miejsca w bartkowym busie.
Czyli 6 osób w Espace i 2 w busie.
Alternatywą dla busa jest zabranie drugiej osobówki i rozdzielnie się 5+3, ale dla takiego scenariusza potrzebujemy ochotnika z furą (ktoś chętny?)

Myślę, że na uzgodnienie zakupów i obiadów jeszcze mamy trochę czasu, zwłaszcza, że niewiele tu do uzgadniania.
Lukasz

Postprzez adrozd » Cz sty 09, 2020 12:13 am

Łukaszku obadaj moje przemyślenia na głównym wątku...
adrozd
Site Admin

Postprzez Lukasz » N sty 12, 2020 8:40 pm

Mamy więcej przemyśleń, bo nasz Espace się straszliwie skurczył.
Lukasz

Postprzez Lukasz » So sty 18, 2020 9:48 am

Tak jak pisałem z racji, że Espace skurczył się do rozmiarów Astry lekko zmieniły się nasze plany transportowe.

Jeżeli nic się nie zmieni to na rejs zabiorą nasz Grzegorz i Tomek-dziadek swoimi dwiema osobówkami za co jesteśmy im naturalnie wdzięczni ogromnie.

Tym samym odmawiam dwa miejsca w busie Bartka.
Lukasz

Postprzez Lukasz » Śr sty 29, 2020 2:48 pm

Sprawa taka:
Od 1 lutego zaczynam nową pracę. I byłaby to dobra informacja, gdyby nie fakt, że niestety wszystko ma swoją cenę.
Tutaj ceną jest urlop, a raczej jego brak.
Tym samym z wielkim smutkiem muszę zrezygnować z tegorocznego rejsu. Ale nie zostawiam Was samopas, gdyż na moje miejsce jest już godny i opływany następca. Ale nie będę Andrzejowi psuł niespodzianki.
Trzymajcie się dzielnie i bezpiecznie
Łukasz

PS. Transport jest uzgodniony, listy zakupów mogę podesłać komuś chętnemu. Jeżeli coś jeszcze to walcie śmiało.
Lukasz

Postprzez adrozd » Cz sty 30, 2020 2:20 pm

Koledzy,
ponieważ Łukaszek nie może nam towarzyszyć w naszych dorocznych wojażach, stąd potrzeba zorganizowania dla Waszej załogi kapitana zastępczego.
Zgodził się na przyjecie tej zaszczytnej funkcji Janusz, z którym mieliście okazję (przynajmniej niektórzy) pływać razem po Morzu Północnym.

Jeżeli więc nie macie zastrzeżeń co do tego wyboru w tym tygodniu potwierdzę mu na 100% objęcie łódki.

AD
adrozd
Site Admin

Postprzez Luzacky » Śr lut 05, 2020 12:32 pm

Lukasz napisał(a):Sprawa taka:
Od 1 lutego zaczynam nową pracę .... Tutaj ceną jest urlop, a raczej jego brak ... muszę zrezygnować z tegorocznego rejsu ....Trzymajcie się dzielnie i bezpiecznie
Łukasz.

... wiadomość słodko-kwaśna :-(
Luzacky

Powrót do REJSY