Rejs 2020

Dyskusje dot. rejsów browarkowych

Moderator: adrozd

Re: Rejs 2020

Postprzez Mario » Pn mar 09, 2020 6:30 pm

Mnie się wydaje, że przez ten tydzień będzie bezpieczniej na łódce, niż w kraju, który jeszcze nie ogłosił epidemii korona wirusa. Będziemy odizolowani od potencjalnych zagrożeń i możemy popłynąć w przez nas wybranym kierunku. Komodore prowadź.
Mario
 
Posty: 315
Dołączył(a): So lis 03, 2012 9:39 am
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Rejs 2020

Postprzez adrozd » Pn mar 09, 2020 9:33 pm

Ponieważ wielu z Was, a zwłaszcza Wasze małżonki wyrażają głębokie zaniepokojenie czekającymi nas wyzwaniami podzielę się kilkoma przemyśleniami.

Zdaję sobie sprawę z tego co się wokół dzieje, z drugiej zaś strony kontaktując się ze stroną słoweńską otrzymuję zapewnienia, że puki co jest wszystko OK.

Jeśli chodzi o Włochy to z uwagi na ogłoszony jednak dekret o zamykaniu miast i regionów musimy zrezygnować z Wenecji I Choggi.
Z drugiej zaś strony znajomi Włosi informują, iż ogłaszanie blokad ma ścisły związek polityczno - gospodarczy tj. odpowiednie dotacje dla "odciętych " gmin więc kto żyw stara się by jego gmina czy miasto znalazło się na odpowiedniej liście.

Wracając zaś do rejsu...

Po pierwsze - jeżeli ktoś chce zrezygnować z tej przygody (a takie słuchy do mnie docierają) oczywiście nie mam nic przeciwko.
Proszę jedynie pamiętać, że obowiązkiem rezygnującego jest zapewnienie zmiennika. W przeciwnym razie kasa niestety przepada.

Pozostałe osoby płyną normalnie, a trasa jest modyfikowana i obejmie Słowenię oraz północną Chorwację tj. od zatoczki do zatoczki unikając większych kontaktów z tambylcami :)

Po drugie - jeśli ilość osób drastycznie zmaleje weźmiemy mniej łódek.

Po trzecie - jeżeli sytuacja wirusowa w regionie gwałtownie się pogorszy być może czarterodawca zaproponuje nam inny termin.
Nie wykluczam takiej sytuacji i wtedy prawdopodobnie pojawi się zamiennie rejs jesienny. Jednakowoż widząc co robią biura podróży raczej nie liczę na taki obrót sprawy.

Po czwarte - gdyby rzeczywiście termin został zmieniony, ale komuś kto wpłacił kasę nie będzie pasował - to nadal obowiązywać będzie zasada znalezienia za siebie zmiennika.

To tyle.
Jeżeli ktoś już teraz chce podjąć decyzję o rezygnacji będę wdzięczny za informację.
Avatar użytkownika
adrozd
Site Admin
 
Posty: 727
Dołączył(a): So paź 27, 2012 11:21 pm
Lokalizacja: Zabrze

Re: Rejs 2020

Postprzez adrozd » Śr mar 11, 2020 8:45 pm

Małe uaktualnienie.

Na ten moment nie ma problemów ani ograniczeń z wjazdem i pobytem w Słowenii jednak w przypadku pojawienia się kłopotów
czarterodawca potwierdza, że możemy zmienić termin rejsu na jesień.
Aktualnie dostępny jest tydzień od 26.09.
Niejako na zapas pomyślcie komu pasuje, komu nie.
Avatar użytkownika
adrozd
Site Admin
 
Posty: 727
Dołączył(a): So paź 27, 2012 11:21 pm
Lokalizacja: Zabrze

Re: Rejs 2020

Postprzez piter » Cz mar 12, 2020 7:51 am

Ja mogę płynąć w każdym terminie września ten termin też mi pasuje
Avatar użytkownika
piter
 
Posty: 65
Dołączył(a): N kwi 02, 2017 6:42 pm
Lokalizacja: gdynia

Re: Rejs 2020

Postprzez Marcin Sz. » Cz mar 12, 2020 10:05 am

Mnie też wrzesień również pasuje :D
YYY
Avatar użytkownika
Marcin Sz.
 
Posty: 28
Dołączył(a): Śr sty 09, 2013 12:59 am
Lokalizacja: KRAPKOWICE

Re: Rejs 2020

Postprzez Mario » Cz mar 12, 2020 11:37 am

Jestem za wrześniem
Mario
 
Posty: 315
Dołączył(a): So lis 03, 2012 9:39 am
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Rejs 2020

Postprzez adrozd » Cz mar 12, 2020 12:02 pm

Mario napisał(a):Jestem za wrześniem


Mario, to nie jest temat czy jesteś za wrześniem tylko czy w razie problemów TEN termin Ci pasuje.

Panowie, przenoszę te posty dot POTENCJALNEJ zmiany terminu do nowego wątku i tam wpisujcie kto może kto nie.
"Rejs 2020 wrzesień"
W starym wątku będę relacjonował doniesienia ze Słowenii.
Avatar użytkownika
adrozd
Site Admin
 
Posty: 727
Dołączył(a): So paź 27, 2012 11:21 pm
Lokalizacja: Zabrze

Re: Rejs 2020

Postprzez Mario » Cz mar 12, 2020 4:16 pm

Andrew. Skoro jestem za wrześniem, to znaczy, że mi pasuje. Jednak jako karny uczestnik rejsu potwierdziłem to na nowym forum. Mam nadzieję, że tym razem się zrozumiemy.
Mario
 
Posty: 315
Dołączył(a): So lis 03, 2012 9:39 am
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Rejs 2020

Postprzez adrozd » Pn mar 16, 2020 4:04 pm

UWAGA!
Na ten moment nowym, wiążącym terminem rozpoczęcia rejsu jest 26.09
Avatar użytkownika
adrozd
Site Admin
 
Posty: 727
Dołączył(a): So paź 27, 2012 11:21 pm
Lokalizacja: Zabrze

Poprzednia strona

Powrót do REJSY

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron