Spam, prywata i kumoterstwo

Moderator: adrozd

Spam, prywata i kumoterstwo

Postprzez Lukasz » Wt sty 09, 2018 7:24 pm

Hejka,
Pozwolę sobie na mały spamik, prywatę i kumoterstwo zarazem.
Moja córka bierze udział w konkursie o kwalifikacje na jeden z etapów rejsu dookoła świata na Darze Młodzieży i prosi o głosy na jej kandydaturę, do której to prośby gorąco się przyłączam.
Więcej sama Marta poniżej:

"Mam okazję spełnić swoje marzenie startując w konkursie 'Rejs Niepodległości' - walczę o uczestnictwo w jednym z etapów rejsu dookoła świata na Darze Młodzieży - pięknym polskim żaglowcu.
Dzięki Waszym głosom jestem blisko zakwalifikowania się do finału konkursu, ale głosowanie trwa nadal i inni depczą mi po piętach.
Dlatego proszę o Twój głos oraz o udostępnienie tego posta dalej, aby i Twoi znajomi mogli zagłosować.
Link do głosowania (po otwarciu kliknięciu w link kliknij przycisk głosuj):
=>> http://tiny.pl/g49ft

Można głosować na komputerze, a na telefonie tylko, gdy skopiuje się link i otworzy w wersji na komputer w aplikacji Chrome. Głosowanie trwa do 14 stycznia, jedna osoba może głosować tylko jeden raz.
Ci, którzy mnie znają, wiedzą, że miałam już okazję sprawdzić się na morzu i wiem, że na pokładzie podczas pracy nie zawiodę, a na lądzie jako jeden z "Młodych Ambasadorów Polski” będę z dumą pokazywać banderę naszego żaglowca. Podróże to moja pasja. Jachtem, rowerem, czy autostopem zwiedziłam już pół Europy i ciągnie mnie dalej. Od Ciebie zależy moja następna wyprawa.
Dziękuję za wszystkie oddanie już głosy i udostępnienia!

Marta Orlińska
4 stycznia o 21:52 ·"

PS. Głosowanie wymaga zalogowania się na FB
Avatar użytkownika
Lukasz
 
Posty: 228
Dołączył(a): Śr paź 31, 2012 2:16 pm
Lokalizacja: Gliwice

Powrót do Hyde Park - czyli o wszystkim

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron