rejs po Jezioraku

Dyskusje dot. spływów kajakowych

Moderator: adrozd

Re: rejs po Jezioraku

Postprzez jacdro » Pn wrz 03, 2018 12:36 pm

Kolego Mariuszu jak pisałem ogarniemy jachty i wpłacimy kobiecie resztę kasy i kaucję w gotówce. Nauczony doświadczeniem zyciowym wolałbym obejrzeć jachty zanim dam całość kasy. Dla klientki gotówka to też lepiej z wiadomych powodów. Daj jej znać albo ja do niej zadzwonię i wszystko ustalę.
jacdro
 
Posty: 179
Dołączył(a): Cz lis 01, 2012 12:32 am

Re: rejs po Jezioraku

Postprzez jacdro » Pn wrz 03, 2018 12:41 pm

Ps wyślij jakiś namiar internetowy armatora - www. gdzie te jachty można zobaczyć...
jacdro
 
Posty: 179
Dołączył(a): Cz lis 01, 2012 12:32 am

Re: rejs po Jezioraku

Postprzez Mario » Pn wrz 03, 2018 1:15 pm

Cześć, skopiowałem wpis z trzeciej strony. Od tamtego czasu dane się nie zmieniły. Cześć, jachty do odbioru w Porcie Związku Gmin Jeziorak w Iławie, ul. Sienkiewicza 32. Armator: Katarzyna Kapuścińska, 792 011 420. Najlepiej zadzwoń i ustal sam. Nie ma się co bawić w głuchy telefon. Mnie tylko napisz za ile osób mam nie przelewać, no i chciałbym wiedzieć kto je właściwie odbierze bo robi się zamieszanie. Masz rację: ufaj, ale sprawdzaj.
Mario
 
Posty: 315
Dołączył(a): So lis 03, 2012 9:39 am
Lokalizacja: Mysłowice

Re: rejs po Jezioraku

Postprzez Mario » Pn wrz 03, 2018 2:31 pm

Cześć, po rozmowie z Jacorem ustaliliśmy następujący sposób działania. Grupa północ odbierze jachty i założy za nas resztę pieniędzy. Ja przeleje wspaniałomyślnemu, który wyłożył kasę pieniądze, które od Was zbiorę. Przypominam, że do jutra jest termin na wpłacenie reszty za czarter i kaucji. Facet dostanie gotówkę po odbiorze jachtów. Wilk syty i owca cała. Pozdrawiam
Mario
 
Posty: 315
Dołączył(a): So lis 03, 2012 9:39 am
Lokalizacja: Mysłowice

Re: rejs po Jezioraku

Postprzez Mario » Wt wrz 04, 2018 8:59 am

Cześć, oto pełna lista uczestników. Tomasz Karcz, Łukasz Orliński, Arkadiusz Budziak, Mariusz Czypionka, Marcin Jędrzejczak, Błażej Nowicki, Andrzej Lużyński (Luzacky), Tomasz Fidziński (Frey), Tadeusz Pławecki (Fred), Krzysztof Wydra, Piotr Wyduba, Piotr Jachnicki, Marcin Gabrywołek, Jacek Drożdżal, Tomasz Pazik (Paziu). Odpadł Jaro (Cześć i chwała poległym za wolność waszą i naszą :( )). Jedzie więc 15 osób. Będzie wygodniej, ale drożej. Chyba, że komuś zależy żeby kogoś jeszcze zabrać. Jeżeli byłaby to kobieta to musiałaby być bardzo wytrzymała, np. jakaś sportsmenka z NRD. :D Na razie wpłynęły na moje konto trzy wpłaty. W ciągu dnia pewnie jeszcze coś dojdzie, ale zachęcam do bezwzłocznego dokonywania przelewów. :wink: Cztery osoby jadą z Gdyni to one nie muszą, a ja jestem piąty. Czekam jeszcze na 7 przelewów. Pozdrawiam.
Mario
 
Posty: 315
Dołączył(a): So lis 03, 2012 9:39 am
Lokalizacja: Mysłowice

Re: rejs po Jezioraku

Postprzez Tomek » Śr wrz 05, 2018 10:32 pm

Jest taka jedna kobieta, która chciałaby z nami popłynąć, ale na morską przygodę i powiedziała, że jest nawet w stanie sikać z nami na stojąco :shock: , byle by z nami połynąć, do zobaczenia wkrótce.
Tomek
 
Posty: 26
Dołączył(a): N mar 22, 2015 10:16 pm

Re: rejs po Jezioraku

Postprzez Mario » Śr wrz 05, 2018 11:33 pm

Nic z tego nie rozumiem. Kobieta płci przeciwnej ? I co to ma wspólnego z Jeziorakiem ? Chyba, że chce zacząć z Iławy, to na rejs akurat wydostanie się na morze. Bo z Jezioraka można.
Mario
 
Posty: 315
Dołączył(a): So lis 03, 2012 9:39 am
Lokalizacja: Mysłowice

Re: rejs po Jezioraku

Postprzez Mario » Pn wrz 10, 2018 2:55 pm

Cześć, dziękuje za miłe chwile (przynajmniej za te, które pamiętam). Czarter kosztował: 1000 zł, a kaucja 1 300 zł. Po podzieleniu przez 14 uczestników wychodzi po 71,43 zł na głowę. Tak więc wszyscy, którzy zapłacili pełną kwotę dostaną zwrot 72,32 zł. Przelewy jednak puszcze jutro. Dzisiaj tylko przelałem Jacorkowi pieniądze, bo wyłożył 2000 zł gotówki (brawo ten Pan, oby znalazł wielu naśladowców :D ), no i zwróciłem Fredowi zaliczkę. Jak nie chciał z nami pić, to jego strata. Obejdzie się bez jego judaszowych pieniędzy. :wink:
Mario
 
Posty: 315
Dołączył(a): So lis 03, 2012 9:39 am
Lokalizacja: Mysłowice

Re: rejs po Jezioraku

Postprzez Luzacky » Pn wrz 10, 2018 4:06 pm

Hej, bardzo dziękuję za wyjątkowy week-end. W takim towarzystwie to pewne, że nawet zimowe spływy muszą być bardzo ciepłe, a może raczej gorące :D
Koniecznie trzeba to sprawdzić :shock: :shock: :shock:
Luzacky
 
Posty: 86
Dołączył(a): Wt paź 10, 2017 3:19 pm

Poprzednia strona

Powrót do SPŁYWY

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron