Rejs 2018 Czapki

Dyskusje dot. rejsów browarkowych

Moderator: adrozd

Rejs 2018 Czapki

Postprzez FILAR » Wt mar 27, 2018 3:47 pm

Panowie szybkie pytanko kuzino Maciej z Poznania zaproponował ze moze znowu zrobić nam czapki
Był to fajny akcent rozpoznawalny we Francji i Anglii ...
Czy jestescie za ?? Była kiedyś propozycja zeby kazda załoga miała inny kolor czapek co Wy na to ??? z Paziem myślimy o projekcie nie wiemy czy Maciej zdąży go wyhaftować....
Myślimy o skrzydłach Asterixa i napis Grecja 2018 ....
Potrzebna szybka decyzja .....
Czapka z daszkiem ??? Czy normalna w fajnych żywych kolorach ????
Ahoj
Filar
FILAR
 
Posty: 23
Dołączył(a): Cz wrz 01, 2016 6:22 pm

Re: Rejs 2018 Czapki

Postprzez jacdro » Cz mar 29, 2018 3:09 pm

Maciek chce nam zrobić takie czapki z napisem Grecja 2018 jak w internecie http://allegro.pl/50-czapka-z-daszkiem- ... 17615.html
Ja proponuję granatową Cena jak widzicie w internecie niewielkaplus jakiś grosz za wyszycie napisu. Jak ktoś nie chce niech pisze żeby chłopu nie robić kosztów Nasza załoga bierze kpl Chyba że jakaś załoga ma inne preferencje odnośnie koloru?
jacdro
 
Posty: 179
Dołączył(a): Cz lis 01, 2012 12:32 am

Re: Rejs 2018 Czapki

Postprzez frey » Cz mar 29, 2018 9:59 pm

Ja czyli frey proponuje dla mojej załogi kpl. jak by się dało coś z odcienia szarości żeby w pałę nie grzało pozd.
frey
 
Posty: 91
Dołączył(a): Wt paź 30, 2012 10:19 am

Re: Rejs 2018 Czapki

Postprzez adrozd » Cz mar 29, 2018 11:01 pm

Jak dla mnie pomysł super , tylko o miesiąc spóźniony.

Kto to zabierze te czapki dla wszystkich na rejs?? Macie jakiś bagaż dodatkowy wykupiony czy jak ?

Mówiłem to już na poprzednich rejsach żeby takie pomysły zgłaszać duuużo wcześniej.
Wtedy można pomyśleć o jakimś logo browarkowym, różnych kolorach dla każdej załogi itd itp.
No i załatwić dystrybucję wśród załóg.

Jacorku, zabierzecie do samolotu 40 czapek???
Bo wiesz będzie nieładnie jak tylko WY sobie zrobicie czapeczki bo akurat lecicie razem jednym samolotem i możecie sobie rozdać na lotnisku...

Z przykrością niestety stwierdzam, że nadal brak Waszej załodze myślenia o CAŁEJ grupie :(
Avatar użytkownika
adrozd
Site Admin
 
Posty: 727
Dołączył(a): So paź 27, 2012 11:21 pm
Lokalizacja: Zabrze

Re: Rejs 2018 Czapki

Postprzez FILAR » Pt mar 30, 2018 1:43 am

Spoko Endrju .... Maciek je zabierze ma duży bagaż .... ile flaszek mozna brać ;-) więc miejsca ma dużo .... ;-)
To my tu o pochwałach myślimy za inicjatywę a tu znowu zjebka ;-)
Pozdrawiamy z optymizmem ....
FILAR
 
Posty: 23
Dołączył(a): Cz wrz 01, 2016 6:22 pm

Re: Rejs 2018 Czapki

Postprzez adrozd » Pt mar 30, 2018 8:39 am

FILAR napisał(a):Spoko Endrju .... Maciek je zabierze ma duży bagaż .... ile flaszek mozna brać ;-)

Oj można, można ...

FILAR napisał(a):To my tu o pochwałach myślimy za inicjatywę a tu znowu zjebka ;-)

Tylko czemu tak późno ??? Od września nikt się nie odzywał na forum, a o czapeczkach mówiliśmy już kilka razy na rejsie,
że jak najbardziej, tylko nie na ostatni moment.
Większości z Waszej załogi nie było też na żadnych kajaczkach żeby to obgadać.

OK jak zabierzecie do Waszego bagażu i rozdacie w Atenach to spoko.

To ja poproszę czerwone z daszkiem dla mojej załogi 10 szt (kolor pasuje do kurtki i jak ktoś wypadnie to łatwiej będzie czapkę wyłowić :) )

Poczekajcie jednak na zlecenie od pozostałych załóg tak by WSZYSCY mieli, a nie tylko "wybrańcy"...
Avatar użytkownika
adrozd
Site Admin
 
Posty: 727
Dołączył(a): So paź 27, 2012 11:21 pm
Lokalizacja: Zabrze

Re: Rejs 2018 Czapki

Postprzez adrozd » Pt mar 30, 2018 12:12 pm

Rafał napisał(a):Robimy z daszkiem


Mario napisał(a):Też jestem za daszkiem, ale z jakimś zabepieczeniem od wiatru. W zeszłym roku straciłem czapkę bo nie miałem takiego zabezpieczenia.
Avatar użytkownika
adrozd
Site Admin
 
Posty: 727
Dołączył(a): So paź 27, 2012 11:21 pm
Lokalizacja: Zabrze

Re: Rejs 2018 Czapki

Postprzez Lukasz » Pt mar 30, 2018 1:06 pm

Dla naszej załogi (Lukasz i spółka) też poproszę komplet (10 szt). Kolor granatowy jest OK.
Avatar użytkownika
Lukasz
 
Posty: 228
Dołączył(a): Śr paź 31, 2012 2:16 pm
Lokalizacja: Gliwice

Re: Rejs 2018 Czapki

Postprzez FILAR » Śr kwi 04, 2018 5:04 pm

Panowie czapki sie robią w hurtowni w Poznaniu nie mieli dużego wyboru kolorów wiec zapadła decyzja ze robimy jednakowe dla wszystkich załóg kolor niebieski jak przystało na żeglarzy ;-) a zabezpieczenie czylu jakis sznurek cienki wiązany do czapki i szlufki kazdy w swoim zakresie załatwia ....
FILAR
 
Posty: 23
Dołączył(a): Cz wrz 01, 2016 6:22 pm


Powrót do REJSY

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron