Rejs 2018 - Łukasz i spółka

Dyskusje dot. rejsów browarkowych

Moderator: adrozd

Re: Rejs 2018 - Łukasz i spółka

Postprzez Lukasz » Pt kwi 06, 2018 5:23 pm

Miłośnikom polskiej strefy kupiłem 1.5 kg podsuszanej Zywieckiej/ Krakowskiej i 1 kg suchej- kruchej zakąskowej. Plus wódeczka czysta pyszna. Jak znajdę w domu grzybki to też wezmę słoik. Nie było tylko tych żółtych reklamowek, bo Biedronka zmieniła model na ekologiczny, a to już nie to. Może ktoś ma w domu klasyczną żółtą epe z biedry? Bez niej polską strefa nie będzie prawdziwie polska.
Avatar użytkownika
Lukasz
 
Posty: 228
Dołączył(a): Śr paź 31, 2012 2:16 pm
Lokalizacja: Gliwice

Re: Rejs 2018 - Łukasz i spółka

Postprzez Lukasz » Śr kwi 18, 2018 1:18 pm

Panowie,
dziękuję za wspólny rejs i miło spędzone chwilę.
Dla uchwycenia proporcji i ułatwienia planowania następnych rejsów małe podsumowanie wydatków.

Zrzutka na czarter, locje silnik, sprzątanie jachtu, komodorską kasę:............. ok 130 EUR (550 zł)
Zrzutka na kasę jachtową:......................................................................130 EUR /osoba = 1300 EUR jacht
.......w tym orientacyjnie (na jacht):.........880 EUR jedzenie i picie (nie mam rozbite na alko i niealko)
......................................................120 EUR ubezpieczenie kaucji
.......................................................95 EUR czapki i koszulki
.......................................................50 EUR paliwo
.......................................................35 EUR porty
......................................................120 EUR - nie mam rozpisane, ale pieczywo razy kilka , wynajęcie auta gdzieś tam, pożegnalne piwo, wspólne wino w knajpie (?) i coś tam jeszcze
Bilety lotnicze: ..........tu nie ogarniam ale wyszło chyba około .......................180 EUR (800 zł)/osoba (z bagażem) w obydwie strony ????
Czyli całość to 130+130+180= 440 EUR plus wydatki własne.
Do wypracowania są oszczędności w bagażu rejestrowym (chyba go nie potrzebujemy).
Wasz kapitan ;-)
Avatar użytkownika
Lukasz
 
Posty: 228
Dołączył(a): Śr paź 31, 2012 2:16 pm
Lokalizacja: Gliwice

Re: Rejs 2018 - Łukasz i spółka

Postprzez Mario » Cz kwi 19, 2018 11:44 am

To czemu tylko jeden rejs w roku? :D
Mario
 
Posty: 315
Dołączył(a): So lis 03, 2012 9:39 am
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Rejs 2018 - Łukasz i spółka

Postprzez Luzacky » Cz kwi 19, 2018 2:35 pm

Szkoda, że nie można zalajkować ;-) JESTEM ZA!!!
Luzacky
 
Posty: 86
Dołączył(a): Wt paź 10, 2017 3:19 pm

Poprzednia strona

Powrót do REJSY

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron