rejs 2015

Dyskusje dot. rejsów browarkowych

Moderator: adrozd

Postprzez adrozd » Śr lis 05, 2014 12:15 pm

No to mamy finalne składy załóg:

B1
Andrzej, Bartek, Marcin, Grisza, Fred, Kaczor, "zięć" Kaczora, Paziu, Damian, Filip
B2
Jaro, Jacek, Filar, szwagier Filara, kolega Jara, syn szwagra, Prokuś, Tomek
B3
Łukasz, Ptoti, Ślimak, Mariusz, Budziak, Dzieciuch, kol. Ślimaka, Wojtek(k. Budziaka)

B4
kapitan, Wrzosok, Grzechu (k Wrzosoka), Krzychu, Piotrek (k Krzycha), Romek (kolega mój, Krzycha i Łukaszka) Frey, brat Freya

Mam nadzieję, że kolegom będzie odpowiadać :)

Jednocześnie przypominam - nowi płacą wg nowych stawek - starzy wg starych bez względu na to na jakiej łódce płyną...
Avatar użytkownika
adrozd
Site Admin
 
Posty: 727
Dołączył(a): So paź 27, 2012 11:21 pm
Lokalizacja: Zabrze

Postprzez kaczor » Cz lis 06, 2014 12:47 pm

No to fajnie mnie pasi 8) pytanko kto to jest Filip ???odpowiedz na ziecia : Jak mowi kawal :Ojciec : zieciu jest was pieciu, na to zieciu tesciu jest was szesciu :lol: "Zieciu" ma na imie David i jest ok. Jak sie sprawdzi to inna sprawa :wink: Zloga B1 powinna poszkolic niemiecki i angielski -bo biegly a ja sie (a moze Marta) zajme polskim dla zaloganta (podstawowe slowa juz zna :lol: Pozostaje kwestja zaplaty. Jak chopek ma przelac kase? Prosze o szczegoly.Zycze Wszystkim dobrego tygodnia (bo unas leje i dupa z roboty)
kaczor
 
Posty: 106
Dołączył(a): Śr gru 26, 2012 8:34 pm

Postprzez adrozd » Cz lis 06, 2014 1:08 pm

kaczor napisał(a):No to fajnie mnie pasi 8) pytanko kto to jest Filip ???


Jak to kto ? A to nie Twoja rodzina ?? Ma takie samo nazwisko, zgłosił się więc sądziłem, że to ktoś od Ciebie... Co prawda nie słyszałem nigdy żeby Marta miała młodszego brata - nigdy się nie chwaliłeś. No, ale w życiu różnie bywa, a że chłopak fajny to pomyślałem czemu nie - niech płynie :)
Avatar użytkownika
adrozd
Site Admin
 
Posty: 727
Dołączył(a): So paź 27, 2012 11:21 pm
Lokalizacja: Zabrze

Postprzez kaczor » Cz lis 06, 2014 1:31 pm

Ja duzo podrozwalem a wiec moze mam nie tylko Mrte :evil:
kaczor
 
Posty: 106
Dołączył(a): Śr gru 26, 2012 8:34 pm

Postprzez adrozd » Cz lis 06, 2014 1:32 pm

Załoga B4 - proszę o przygotować kasę na 1 ratę tj 350 zł do 11.11.2014

Szczegóły płatności jeszcze podam

pozdr
Avatar użytkownika
adrozd
Site Admin
 
Posty: 727
Dołączył(a): So paź 27, 2012 11:21 pm
Lokalizacja: Zabrze

Postprzez grzeh0 » Cz lis 06, 2014 10:14 pm

Ok, czekam na szczegóły. Dzięki za przyjęcie.
grzeh0
 
Posty: 56
Dołączył(a): Pn paź 20, 2014 12:18 am
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez adrozd » Pt lis 07, 2014 1:54 pm

Koledzy

Ponieważ nie chcę podawać tutaj nr konta proszę aby nowe osoby skontaktowały się z "wprowadzającymi", którzy przelewy już robili.

Wojtek - z Budziakiem,
Grześ - z Rafałem
kol. Ślimaczka - ze Ślimakiem :)
Piotrek z Krzychem
Romek - wyślę Ci nr konta sms-em
Kaczorek - dla zięcia dostanie dane mailem.

Ew. jakby co to dzwonić 600 06 36 32
Avatar użytkownika
adrozd
Site Admin
 
Posty: 727
Dołączył(a): So paź 27, 2012 11:21 pm
Lokalizacja: Zabrze

Postprzez Wojciech_P » Pt lis 07, 2014 3:25 pm

Ok ja już wpłaciłem
- Kuzyn Budziaka
Wojtech
Avatar użytkownika
Wojciech_P
 
Posty: 75
Dołączył(a): Cz lis 06, 2014 8:52 pm
Lokalizacja: Mysłowice

Postprzez PYRA » Pn lis 10, 2014 8:48 am

Kasa poleciała...
PYRA
 
Posty: 7
Dołączył(a): Pn lis 03, 2014 6:02 pm
Lokalizacja: Poznań

Postprzez adrozd » Cz lis 13, 2014 11:58 am

No więc stało się :)

Kasa przelana, a co za tym idzie 4 jacht zarezerwowany...

Jednocześnie informuję (po raz kolejny) wszystkie nowe osoby:

wpłacone pieniądze nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji!

Jedynie w przypadku znalezienia/zarekomendowania osoby na swoje miejsce i opłacenia przez tą osobę pełnych kosztów czarteru dokonuję zwrotu wpłaconej zaliczki.

Proszę zwrócić uwagę, że Wasza ew. rezygnacja pociąga nie tylko koszty Waszego udziału w czarterze, ale także zwiększone opłaty dla pozostałych członków załogi za porty czy paliwo...

W związku z powyższym w przypadku braku "zastępcy" w ramach możliwości będę się starał sam (lub z innymi browarkowiczami) znaleźć kogoś, ale wtedy wpłacona zaliczka także przepada. Stanowić ona będzie bonus typu "last minute" dla ewentualnego innego chętnego...
Avatar użytkownika
adrozd
Site Admin
 
Posty: 727
Dołączył(a): So paź 27, 2012 11:21 pm
Lokalizacja: Zabrze

Postprzez Lukasz » Pn lis 17, 2014 2:29 pm

Może się przydać, do morskich opowieści.

Skala Bft dla klubu browarek:


0 (cisza) Żagle zwisają swobodnie, ster radzi sobie sam.
1 (słaby powiew) Żagle zaczynają lekko ciągnąć. Jeżeli poluzujemy wszystkie szoty, ster w dalszym ciągu da sobie sam radę.
2 (słaby wiatr) Żagle żywo łopoczą i łódka dryfuje bokiem na zawietrzną. Szoty trzeba niestety wybrać i złapać za ster. Wypełnianie się żagli powoduje przechył łódki, tak więc skrzynkę z piwem należy schować do kokpitu.
3 (łagodny wiatr) Piwo nie chce już stać samodzielnie, należy je podeprzeć lub trzymać w ręku.
4 (umiarkowany wiatr) Puste butelki taczają się w kokpicie, należy je zablokować na jednej z burt.
5 (żywszy wiatr) Wszystkie piwa chłodzone za burtą należy wybrać na pokład.
6 (silny wiatr) Nikt nie powinien być odpowiedzialny za więcej niż jedno piwo (jednocześnie).
7 (bardzo silny wiatr) Skrzynka z piwem nabiera tendencji do skakania po kokpicie. Należy oddelegować osobnika do siedzenia na niej.
8 (gwałtowny wiatr) W dalszym ciągu butelkę może otworzyć pojedyncza osoba. Pojawiają się trudności z trafieniem butelką do ust.
9 (wichura) Butelkę należy trzymać obiema rękami. Tylko wyćwiczone osobniki potrafią samodzielnie zdjąć kapsel.
10 (silna wichura) Do odkapslowania potrzebne są dwie osoby. Ciężko trafić butelką do ust. Przypadki wybijania pojedynczych zębów.
11 (gwałtowna wichura) Piwo ma tendencję do wypieniania się z butelki. Bardzo trudno pić ze względu na łopotanie warg i zębów.
12 (huragan) Wszystkie otwarte butelki wypieniają się. Picie niemożliwe. Zakaz otwierania butelek (tymczasowy).
Avatar użytkownika
Lukasz
 
Posty: 228
Dołączył(a): Śr paź 31, 2012 2:16 pm
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez Krzysiek » Pn lis 24, 2014 7:07 pm

To ja takie coś wygrzebałem

"Hokus Pokus"
Facet mówi do żony:
- Kochanie, przynieś mi piwo.
Na to żona:
- Może jakieś magiczne słowo?
Facet:
- Hokus pokus czary mary, zapierdalaj po browary!
A na to żona:
- Hokus pokus, ence pence, zamiast cipki masz dziś ręce!!
Na to Facet:
- Skoro jesteś tak pyskata, dziś ominie Cię wypłata!
Żona:
- Bardzo mocne masz dziś czary, zaraz biegnę po browary!
Krzysiek
Krzysiek
 
Posty: 28
Dołączył(a): Wt mar 04, 2014 6:41 pm

Postprzez wojtas » Pn lis 24, 2014 11:08 pm

Zaliczka zapłacona, więc najwyższy czas się ujawnić... :) Witam wszystkich, z tej strony Wojtek - kolega Ślimaka 8)
wojtas
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn lis 24, 2014 11:04 pm

Postprzez adrozd » Wt lis 25, 2014 1:06 pm

Krzysiek napisał(a):To ja takie coś wygrzebałem

"Hokus Pokus"
Facet mówi do żony:
- Kochanie, przynieś mi piwo...


Widzę,że kolegom browarkowe humory dopisują :)


wojtas napisał(a):Witam wszystkich, z tej strony Wojtek - kolega Ślimaka


Wojtku - kolego Ślimaka - witamy :)
Avatar użytkownika
adrozd
Site Admin
 
Posty: 727
Dołączył(a): So paź 27, 2012 11:21 pm
Lokalizacja: Zabrze

Postprzez adrozd » Pt gru 05, 2014 11:55 am

Koledzy,

z uwagi na to, iż Bartek zdecydował się poprowadzić 4 jacht dokonuję korekty załóg 1 i 4

Aktualnie wygląda to tak:

B1:
Andrzej, Damian, Marcin, Grisza, Fred, Kaczor, Paziu, Rafał, Grzechu- kol. Rafała, Paweł - kol. rafała

B2:
Bartek, Filip, Mateusz (bratanek Damcia), Krzychu, Piotrek - kol. Krzycha,
Romek, Frey, brat Freya.
Avatar użytkownika
adrozd
Site Admin
 
Posty: 727
Dołączył(a): So paź 27, 2012 11:21 pm
Lokalizacja: Zabrze

Postprzez kaczor » Pt gru 05, 2014 5:56 pm

To ja tez pogrzebalem...
Nad rzeka siedzi krowa i pali trawke.Podlywa bobr i pyta:te krowa co robisz? aaa jaram i jest OK.Daj troche jeszcze nigdy nie kurzylem.Jasne ciagnij macha bracie.Bobr wciagnal powietrze i zaraz wypuscil.Krowa na to:stary nie taaak.Patrz:ciagniesz macha i trzymasz w plucach dluzsza chwile,wiesz co? w tym czasie jak wciagniesz,przeplyn kawalek pod woda i wroc tutaj i wtedy wypusc powietrze.I bedzie luz.Bobr sie zaciagnol,plynie pod woda ale juz pochwili zrobilo mu sie hapy.Wyszedl na drugi brzeg,walnal sie na trawe i orbituje.Podchodzi do niego hipopotam i pyta :te bobr co robisz? a hipciu fazuje sobie .Daj troche stuffu ja tez chce.To poplyn na druga strone rzeki do krowy to ci da.Hipcio poplynal,wychodzi na brzeg a krowa wywalila galy i ryczy: BOBR WYPUSC KUUURWAAA POWIETRZE!!! :twisted:
kaczor
 
Posty: 106
Dołączył(a): Śr gru 26, 2012 8:34 pm

Postprzez kaczor » Pt gru 05, 2014 6:10 pm

To teraz powaga. :cry: To jest suuuper ze Bartek sie zdecydowal ,bylby juz czas :D Bartek malo kto debiutowal w takiej "obstawie"Jakby co , do akcji wkraczaja 3 okrety w tym jeden "Admiralski" To pierwszy krok do... ty wiesz do czego :wink:
kaczor
 
Posty: 106
Dołączył(a): Śr gru 26, 2012 8:34 pm

Postprzez frey » Pt gru 05, 2014 6:59 pm

kaczorku ty wiesz ile namowy mnie to kosztowało w końcu bartosz się przekonał ale ojciec andrzejek chyba nie
frey
 
Posty: 91
Dołączył(a): Wt paź 30, 2012 10:19 am

Postprzez adrozd » Pt gru 05, 2014 10:15 pm

frey napisał(a):kaczorku ty wiesz ile namowy mnie to kosztowało w końcu bartosz się przekonał ale ojciec andrzejek chyba nie


Freyku, jeszcze się nie nauczyłeś? Bartłomiej, a nie bartosz :)
Avatar użytkownika
adrozd
Site Admin
 
Posty: 727
Dołączył(a): So paź 27, 2012 11:21 pm
Lokalizacja: Zabrze

Postprzez kaczor » So gru 06, 2014 4:56 pm

Czesc Freyu,pomimo dlugiego zastanawiania sie nie moge rozgryzc Twojej wiadomosci. Prosze o bardziej zrozumialy przekaz :shock:
kaczor
 
Posty: 106
Dołączył(a): Śr gru 26, 2012 8:34 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do REJSY

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron