Rejs 2000 załoga Jara

Dyskusje dot. rejsów browarkowych

Moderator: adrozd

Rejs 2000 załoga Jara

Postprzez jacdro » Wt lut 11, 2020 12:07 am

Tak jak pisałem w mailu mamy wzorem innych załóg miejsce na wymianę swoich myśli do których wszyscy mają dostęp. Czytajmy i bądźmy aktywnymi uczestnikami.
Możemy podczytywać co dzieje się u innych załóg i ewentualnie wrzucać swoje spostrzeżenia.
Jak pisałem w mailu bus chyba jest opcją lepszą niż dwie osobówki. Oczywiście dojdą jeszcze opłaty za paliwo i winiety.
Jak co roku optuję za wykupieniem ubezpieczenia kaucji. Zresztą Andrzej pewnie o tym napisze jakie opcje. Wstępny plan rejsu już gdzieś Andrzej podał ale pewnie go jeszcze uszczegółowi i poda ile kasy na mariny.
Z racji tego że mamy w załodze mistrza patelni Bogusława i wieziemy jedzenie z Polski proszę o sugestie odnośnie jedzenia.
Co do alkoholu to chyba tradycyjnie coś kupimy na jacht a resztę każdy weźmie uwzględniając swoje preferencje smakowe.
Jaro po spotkaniu na targach z Chińczykami chory...
jacdro
 
Posty: 179
Dołączył(a): Cz lis 01, 2012 12:32 am

Re: Rejs 2000 załoga Jara

Postprzez Luzacky » Wt lut 18, 2020 5:00 pm

... właśnie dotarło do mnie, że wraz z przesunięciem Bogusława z załogi Łukaszowej, jednym posunięciem straciliśmy nie tylko mistrza wędki, ale również patelni. :(
Luzacky
 
Posty: 86
Dołączył(a): Wt paź 10, 2017 3:19 pm

Re: Rejs 2000 załoga Jara

Postprzez FILAR » Śr mar 11, 2020 12:42 am

Bogusia nie oddamy...
Teraz pytanie pozostaje jak sie przygotować na korona ... wiecej alkoholu ?
FILAR
 
Posty: 23
Dołączył(a): Cz wrz 01, 2016 6:22 pm

Re: Rejs 2000 załoga Jara

Postprzez adrozd » Śr mar 11, 2020 2:34 pm

FILAR napisał(a):Bogusia nie oddamy...
Teraz pytanie pozostaje jak sie przygotować na korona ... wiecej alkoholu ?


Wyjścia są dwa - pierwsze sam zasugerowałeś ;)
Druga to kwarantanna - o co na jachcie i morzu nietrudno. Takoż planowane miejsca po modyfikacji trasy raczej
będą niezbyt zamieszkałe.
Sądzę, że połączenie obu może dać bardzo dobre efekty.
Avatar użytkownika
adrozd
Site Admin
 
Posty: 727
Dołączył(a): So paź 27, 2012 11:21 pm
Lokalizacja: Zabrze


Powrót do REJSY

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron